30 Kasım 2011 Çarşamba

İş ilanı (SQL Server DBA)

Selam arkadaşlar, Sizinle bir iş ilanı paylaşmak istiyorum, ilgilenenler CV'lerini doğrudan bana (enaksanamun AT gmail . com) gönderebilirler. Ben de ilgili kişilerle paylaşacağım.

Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İngilizce bilen Minimum 3 yıl veritabanı yönetimi tecrübesi olan Veritabanı recovery deneyimi bulunan “Disaster recovery site” uygulama deneyimi olan İleri seviyede SQL bilgisi bulunan Veritabanı tasarım bilgisine sahip Performans izleme ve optimizasyon bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın İletişim becerisine sahip Askerliğini tamamlamış

İş Tanımı: Firmamıza MS Sql Server 2005 & 2008 sunucularının , · Kurulumu yönetimi, · Sunucu ve disk donanımlarının planlanması · Backup ve recovery planlarının hazırlanıp uygulanması · Performans izleme ve optimizasyon çalışmalarının yapılması · “Disaster recovery site” planlanması ve uygulanması · Gerekmesi halinde recovery planlarının uygulanması Konularında görev alacak “Veri Tabanı Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.

1 yorum:

Ekrem Önsoy dedi ki...

Bu pozisyon kapanmıştır, bilginize.